Gökçe Tandoğan Sabancı;

GÖKÇE TANDOĞAN SABANCI; 1988 yılında Isparta ‘da doğmuştur. İlk okul, orta okul ve lise eğitimini Isparta ‘da tamamlamıştır. 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü’nü (İngilizce) kazanmıştır. Eğitimi sırasında çeşitli derneklerde, okullarda ve sosyal sorumluluk projelerinde yetişkinlerin, çocukların ve farklı gelişen çocukların (otizmli) psiko-eğitsel ve sosyal gelişimlerini desteklemek amacıyla gönüllü olarak projelerde yer aldı. 2012 yılının Haziran ayında Yeditepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü ’nden mezun olmuş, aynı yıl içerisinden FMV Işık okulların da Okul Psikolojik Danışmanı olarak çalışmaya başlamıştır.

Eğitimine ara vermeden 2012 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Aile Danışmanlığı eğitimine başlayıp başarıyla mezun olmuştur. Eğitim almayı ve kendini geliştirmeyi bırakmayan Gökçe Tandoğan Sabancı 2012-2014 yılları arasında Maltepe Üniversitesi’nde Gelişim Psikolojisi üzerine yüksek lisansına başlayıp başarıyla uzmanlığını almıştır.

Yüksek lisansının dışında bir çok test alanında uzmanlığı bulunmaktadır ( WISC-R, MOXO, Bender Gestalt Görsel Motor Algılama Testi, Benton Görsel Bellek Testi, Burdon Dikkat testi, D2 Dikkat Testi, Frostig Görsel Algılama Testi, Cattel Zeka Testi, Porteus Labirentleri Testi, AGTE Ankara Gelişim Tarama Envanteri, Gesell Gelişim Figürleri Testi, METROPOLİTAN Okul Olgunluğu Testi, Peabody Resim Kelime Testi, PROJEKTİF Testler, Objektif Çocuk Testleri vb.) Kendini geliştirmeye eğitimler almaya ve eğitimler vermeye devam etmektedir.